RSS
wtorek, 16 czerwca 2009

Duetu Dolce & Gabbana przedstawiac nikomu nie trzeba i nawet nie można. Na sezon wiosna-lato 2009 ta dwójka włoskich projektantów przedstawiła udaną kolekcją inspirowaną motywami marynarsko- żeglarskimi. Są więc moje ukochane granatowo- białe paski połączone z ogromnymi, czerownymi kotwicami, białe i granatowe spodnie z wysoko zaznaczoną talią i guzikami po bokach  oraz jedwabne apaszki na szyjach modelek w tej samej kolorystyce z ogromnymi różami. Ponadto w kolekcji znajdziemy zabawne kapelusze, czerwone i niebieskie paski, lakierowane torebki oraz platformy. Rekomenduję jako bardzo kobiecą kolekcję z duchem. Duchem żeglarstwa oczywiście. Komfortową i przyciągającą oko. Bo na takie połączenia aż chce się patrzeć.

d&gd&gd&gd&g

źródło: www.vogue.com

P.S. Moja kochana Pati (Alexo Chung), propozycja numer 4 jest niemal stworzona dla Ciebie :-)

pati

 

00:09, bohovictim
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 czerwca 2009

Marka Marni powstała w 1994 roku. Założona została przez włoską rodzinę Castiglioni. W świecie mody Marni to synonim kreatywności. Właśnie ona wyróżnia markę spośród wielu innych i sprawia, że każda kolekcja jest unikatowa i nie pozostaje niezauważona. Unikatowe są również salony Marni. Każdy w innym kolorze z wymyślnymi formami obok których nie sposób przejśc obojętnie. Polecam wizytę w jednym z nich. Gwarancja wrażeń!!!

Kolekcja na sezon wiosna- lato 2009 jest oczywiście imponująca. Znajdziemy w niej kwiatki, prążki, groszki mniejsze i większe oraz imponujące kolory (szczególnie żółty zapiera dech w piersi :). Przyjrzyjcie się biżuterii bo ta moim zdaniem nie ma sobie równych. Absolutnie nieziemskie ogromne naszyjniki z kamieniami, przeróżne formy, multikolorowe, szerokie bransolety z kwiatami. Popatrzcie sami i zakochajcie się zupełnie jak ja...

marnimarnimarnimarni

 www.style.com

16:07, bohovictim
Link Dodaj komentarz »