Blog > Komentarze do wpisu

Kim jest Pandemonia?

Jest wysoka. Ma jasne włosy i ultradługie, chude nogi. Najczęściej ubiera się w obcisłe bluzki i ołówkowe spódnice do kolan. Albo w seksowne sukienki ze sporych rozmiarów dekoltem. Nosi szpilki na horrendalnie wysokich obcasach. Maluje usta na czerwono, a oczy na niebiesko. Nazywana jest "ironicznym dziełem sztuki". Ironicznym bo od góry do dołu pokryta jest lateksem. Brytyjski I-D nazwał ją "odzwierciedleniem obsesyjnej ludzkiej powierzchowności".

Naczelnej magazynu, Holly Shackleton Pandemonia wyznała "Muszę wyrażać sama siebie. Zadając pytania o współczesną kulturę, przerabiając najbardziej aktualne mity, zmieniając wizualnie moją publiczność (lub kogokowiek, z kim wchodzę w kontakt) i kreując świadomość". Zapytana o bajki, bo przecież z nimi budzi skojarzenia, powiedziała "Lubię bajki ponieważ są organicznymi historiami dotyczącymi archetypów, które funkcjonują od tysięcy lat. Wszystkie mają podobne motywy: są macochy, podłe siostry, ciemne lasy... one wciąż funkcjonują w naszym wspólczesnym czasie, tylko w innej formie. Zamiast ciemnego lasu mamy betonową dżunglę i Internet. Nasz świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek. Pojęcia nie mamy dokąd zmierzamy". 

"Ironiczna" lateksowa Pandemonia ostrzy sobie pazurki na Nagrodę Turnera (przyznawaną przez Tate Britain za osiągnięcia w dziedzinie sztuk plastycznych). Środowisko mody już ją docenia, zapraszając do udziału w sesjach zdjęciowych do najbardziej znanych magazynów na świecie. Ostatnio do niemieckiego Tush Magazine.środa, 05 czerwca 2013, bohovictim

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: