Blog > Komentarze do wpisu

Fashionovo po męsku w 2010

Że niby w Polsce mamy niemodnych facetów? Szarych? Przeciętnych? Nie żebym broniła honoru facetów w wojnie płci ale oni naprawdę potrafią być kolorowi, nieprzeciętni i nieprzewidywalni. I potrafią bawić się modą. Zakładać śmieszne, ilustrowane t-shirty jak Kuba Wojewódzki. I uparcie tkwić przy conversach. W efekcie wyglądać nie jak przebieraniec ale jak młody duchem i look'iem facet. O to chodzi. Zwłaszcza w naszym dość poważnym kraju. Albo taki Szymon Majewski. Nie dość, ze wiecznie uśmiechnięty to jeszcze ubrany jak z kreskówki. Zawsze nieprzewidywalnie. Zawsze stawiając na kolor. Genialnie. W końcu może nie polsko-korzenny Rinke Rooyens ale w sumie jak polak. Awangardowy i totalnie unikatowy. O którego zabawie z modą chce się rozprawiać godzinami. Na polskiej ziemi tchnie czymś nowym, nieprzeciętnym, odważnym. Nic tylko podglądać.

wojewodzki kuba

szymon majewski

rinke rooyens

A jeśli już o modnych facetach mowa, nie może zabraknąć tych, którzy na co dzień zajmują się modą. Stylizują wizerunki, piszą, prowadzą magazyny, projektują i tworzą fantastyczne miejsca, w których serwują innym wielką modę. Sławek Blaszewski nosi na sobie cały świat, jest jak współczesny ultratrendy nomada. Robert Serek nosi się tak, że widząc go za każdym razem jakoś tak mimowolnie się przystaje. Mikołaj Komar w podejściu do mody urzeka feerią barw, żywą i intensywną. Niemal dziecięcą. Robert Kupisz jest kwintesencją światowej mody na polskiej mapie. Jest zawsze modny, zawsze nienaganny i zwracający uwagę. Fantastycznie więc, że przekracza kolejny horyzont i zabiera się za projektowanie odzieży. O związku Oliviera Janiaka z modą mówiło się od samego początku. Jego sety zawsze się wyróżniały. Po latach nic się nie zmieniło. On wciąż prezentuje modę z najwyższej półki i niech tak zostanie.

moda facet

zdjęcia: wp.pl, interia.pl, plotek.pl, moda.wieszjak.pl, pomponik.pl, fakt.pl, plotek.pl, kozaczek.pl, koktajl24.pl, plotkara.pl

cdn.

poniedziałek, 10 stycznia 2011, bohovictim

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/01/11 09:16:10
fajny wpis:) zdecydowanie Majewski podbija moje modowe serucho:) reszta też jest na 5+
-
angelika1795
2011/04/22 22:56:25
czasem trzeba bronić honoru facetów pod względem mody. Mamy wielu dobrze ubranych mężczyzn, wile świetnych projektantów-mężczyzn. A jest troche taki stereotyp, że polski facet to tylko skarpetki do sandałów zakłada i się kończ temat.