Blog > Komentarze do wpisu

Funny bags

TOMMY TON

 

Tommy Ton jest moim guru. Jego blog jakandjil.com działa jak narkotyk. Po prostu trzeba tam wpadać, bywać, patrzeć na świat mody jego oczami. Oczy Tommy Tona widzą wszystko. Nic im nie umknie. Gadżet w dłoni, odblaskowy cień do oczu, powalająca klamra od paska. Ta torebka nie umknęłaby i mojej uwadze gdybym tylko:

a. miała okazję tam być,

b. miała na tyle szybki refleks, żeby wyciągnąć swojego dość sporych rozmiarów canonka i pewnie zmienić ustawienia,

c. zdążyła założyć drugie oczy, żeby wiedzieć co focę.

W każdym razie... Zabrałam się za poszukiwania najwierniejszej przyjaciółki każdej kobiety- torebki. Nie kierowałam się użytecznością, przeznaczeniem praktycznym, wygodą ani typowym dla nas "pasuje do wszystkiego". Szukałam samograjów, dla których cała reszta mogłaby być tłem.

Co znalazłam? Jak zwykle Jacobsa. Bez niego by się nie obyło. I to nie jednego. Bo i z serduchami i z Miss Marc zwaną też Ugly Doll w 3D. W dodatku z otwieranymi oczami. Na jednego Margielę też nie mogłam się zdecydować. "Papierek po cukierku" rozbraja no a sweter z półgolfem nie? W dodatku jest "niedrogi" (około 450 PLN).

Jaś Galliano zaprojektował na wesoło dżinsową torebkę a la Barbie. Ot, taki kiczowaty słodziak za jakiegoś tysiaka a Alexander McQueen kiedy jeszcze żył stworzył baga inspirowanego malarstwem Boscha za jakieś 4000 PLN. Kolorowo jak zwykle jest u Castelbajaca. Amerykański brand Mandy Coon też zafantazjował z kobiecymi torebkami. Jako towarzysza można mieć np. królika. W podobnej cenie jest torba na laptopa Yazbukey (około 1400 PLN). W końcu są kopertówki Olympii Le Tan, która dołącza do nich metkę "Made in Paris with Love". Za tą love każe sobie płacić 4000 PLN. Na koniec torebki-ogrody w wersji by Stella McCartney (w cenie 4000 PLN) i Kenzo (tańszy o jakiś 1000 PLN). I jeszcze Justine Leiber, która na łańcuszku usadowiła sowę, zebrę i jamnika. Wybieram zebrę. Tak tylko rzucam bo za 16 000 PLN nie kupię;)

MARC JACOBS BAGS

MARGIELA BAGS

GALLIANO BAG

CASTELBAJAC BAG

IT BAGS

KENZO BAG

LEIBER GAB

Do kupienia: www.net-a-porter.com, www.neimanmarcus.com, www.colette.fr

 

 

czwartek, 11 listopada 2010, bohovictim

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: